www.toroz.pl baner RMG
toroz.pl slajder front 1
previous arrow
next arrow
Slider

Witajcie w TOROZ! Najlepszym sklepie ze sprzętem NINJA i OCR
Zapraszamy do zakupów.

 
TOROZ. PL bestsellerey
TOROZ.PL Promocje
Toroz.pl Runmageddon Edition

Dlaczego produkty TOROZ są wyjątkowe?

 Przede wszystkim produkty z logo Toroz projektowane są przez aktywnych sportowców i wytwarzane są  w Polsce. W procesie produkcji kładziemy nacisk na najwyższą jakość. Dla nas ważne jest dostarczenie produktów, które się wyróżniają, są innowacyjne a ich wykonanie zrobi na Was dobre wrażenie. Wprowadzamy własne rozwiązania w zakresie funkcjonalności, designu i wykończenia mającego wpływ na użytkowanie. Wszystkie oferowane akcesoria objęte są gwarancją i można z nich bezpiecznie korzystać. Doradzamy w kwestii zamówionych instalacji przyrządów (na ścianach, sufitach oraz innych dopuszczalnych miejscach), w razie potrzeby montujemy.
Sklep jest tworzony przez pasjonatów sportu i zwolenników kompleksowego rozwoju sprawności fizycznej. Przede wszystkim jednak, fanatycznych uczestników biegów przeszkodowych OCR, doświadczonych i aktywnie startujących w wielu zawodach krajowej areny OCR typu Runmageddon, Barbarian Race, Spartan Race, Biegun, Adrenaline Rush, Survival Race, biegach militarnych jak Bieg Morskiego Komandosa czy Bullet Run oraz rywalizujących w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Sprzęt tu dostępny to sprawdzone i użytkowane przez nas elementy do treningu i pracy nad swoimi umiejętnościami. Dbamy by ich funkcjonalność sprawdzała się w praktyce i dawała wam wiele radości.
Zapraszamy! – EKIPA TOROZ
Prosimy zapoznaj się także z naszym regulaminem oraz polub nas na facebooku aby być na bieżąco z nowościami i promocjami. Jeżeli masz pytanie pisz śmiało, odpowiemy na każde.
www.toroz.pl baner dolny