Wprowadzenie: O rany, Mistrzostwa Europy OCR 2023 na Węgrzech, Tata — co za frajda! Tak długo czekaliśmy na to wydarzenie i powiem Wam, że nie zawiedliśmy się! Prawie 2,000 elitarnych sportowców gotowych zostawić wszystko na trasie, atmosfera była elektryzująca. Naprawdę nic nie równa się mistrzostwom — intensywna rywalizacja, słodki zapach rywalizacji w powietrzu i ekscytująca radość ze zwycięstwa na mecie.

Organizacja i miejsce: Ogromne wyrazy uznania dla Węgierskiej Federacji Przeszkodowej za wykonanie wyjątkowej pracy przy organizacji tego wydarzenia. Centrum Olimpijskie Tata pełniło rolę epicentrum, z częścią wystawienniczą zorganizowaną w hali sportowej oraz startem i metą na stadionie zewnętrznym. Porozmawiaj o idealnym środowisku do pojedynku OCR! Konfiguracja była oszałamiająca wizualnie, tworząc spektakl, który był gratką zarówno dla uczestników, jak i widzów.

Przeszkody i wyzwania: Trasa obejmowała kombinację przeszkód, zaprojektowanych głównie przez węgierskiego organizatora znanego jako Running Warriors, uzupełnionych strukturami z porywającymi wyzwaniami od lokalnych dostawców i oczywiście naszymi własnymi klatkami. Na krótkiej trasie (3 km) mieliśmy emocjonujący Low Rig wyposażony w niesamowite uchwyty ULTRA GRIP — ogłoszony jako jedna z trzech przeszkód, które pochłonęły najwięcej opasek z nadgarstków sportowców. Długi tor (12 km) również prezentował ekscytujący Rig z kombinacją trudnej konfiguracji ULTRA GRIP. Przeszkody zostały rozmieszczone strategicznie na całej trasie, z zapierającym dech w piersiach punktem kulminacyjnym czterech przeszkód pod koniec wyścigu. Były twarde, ale nie przytłaczające, tworząc porywający spektakl zarówno dla uczestników, jak i widzów.

Łączenie się ze sportowcami: Świetnie się bawiliśmy, spędzając godziny na rozmowach z wieloma sportowcami w naszym namiocie na terenie expo. Słuchanie waszych niesamowitych historii i obserwowanie waszej miłości do naszego sprzętu było dla mnie przyjemnością. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że umożliwienie Państwu rozgrzewki przed wyścigiem na naszej klatce było dla nas fantastyczną okazją do zaprezentowania naszego najwyższej klasy sprzętu. Ciekawostka: na plenerowej klatce rozgrzewkowej wisiała przeszkoda „zęby”, w czwartek rano po małym deszczu sprzedaliśmy wszystkie rękawice Elite PRO – w 2 godziny

Wniosek: Mistrzostwa Europy OCR 2023 na Węgrzech, Tata, przerosły wszelkie oczekiwania. Napędzana adrenaliną atmosfera, wyjątkowa organizacja Węgierskiej Federacji Przeszkodowej oraz wymagające, ale ekscytujące przeszkody sprawiły, że to wydarzenie było naprawdę niezapomniane. Jesteśmy wdzięczni za możliwość nawiązania kontaktu z tak wieloma zapalonymi sportowcami i zaprezentowania naszego sprzętu. Do następnej przygody z OCR — przekraczaj swoje granice i pokonuj przeszkody! I pamiętaj, aby „Gear UP”, aby mieć mocny chwyt!

Wskazówka: ze wszystkich ULTRA GRIP używanych na przeszkodach podczas imprezy, te dwa były dla Ciebie najtrudniejsze L-GRIP 2.0 i DISC 2.0. Radzimy przygotować się na kolejne Mistrzostwa – bo nadchodzimy 🙂