Wstęp:

Z radością ogłaszamy specjalny odcinek naszego podcastu OCR, w którym wystąpi niezwykły gość – nikt inny jak Ulrikke Evensen, aktualny mistrz Europy w biegu na 12 km OCR z Danii!

fot. Nikolaj Frits Nielsen

Tych, którzy nie znają naszego podcastu, zapraszamy do odwiedzenia naszych kanałów YouTube, gdzie prowadzimy wciągające rozmowy z gośćmi z całego świata w dwóch językach:
* Kanał angielski dla gości anglojęzycznych: https://www.youtube.com/@toroz_tv/

* Polski kanał dla naszych polskojęzycznych odbiorców: https://www.youtube.com/@toroz_tv_pl/


Najważniejsze odcinki:

Zaledwie dwa tygodnie po intensywnych Mistrzostwach Europy OCR na Węgrzech, mieliśmy zaszczyt gościć Ulrikke Evensen w naszym studio w siedzibie firmy Toroz w Gdańsku. Ulrikke, świeżo koronowana mistrzyni Europy na 12 km, przyleciała z Kopenhagi, aby podzielić się z nami swoją niesamowitą sportową podróżą. Mimo odległości lot z duńskiego lotniska do naszego trwa zaledwie godzinę, dzięki czemu jej wizyta wydaje się mgnieniem oka.

Podczas naszej wciągającej rozmowy zagłębiliśmy się w zaangażowanie Ulrikke w wyścigi z przeszkodami od 2015 roku. Całym sercem przyjęła ten sport, kształtując wokół niego swoje życie i zmieniając swoją pasję w pełnoetatowy zawód. Jej droga na szczyt była pełna wzlotów i upadków, a ona dzieliła się inspirującymi historiami o swoich zmaganiach i triumfach na przestrzeni lat.

Mieliśmy również okazję przyjrzeć się systemowi treningowemu Ulrikke i ogromowi pracy wymaganej do osiągnięcia poziomu, który daje jej szansę na podium w kobiecych wyścigach na torze przeszkód.

Dołącz do rozmowy:

Nie przegap tego ekscytującego odcinka! Kliknij poniższy link, aby obejrzeć cały wywiad z Ulrikke Evensen, mistrzynią Europy OCR 2023, i uzyskać wgląd w jej niezwykłą podróż w świecie OCR.

Kliknij TUTAJ do obejrzenia odcinka.