Witamy w kolejnym emocjonującym odcinku! Przygotuj się na fascynację, gdy zagłębimy się w świat wyścigów z przeszkodami z dynamicznym duetem, Idą Mathilde i Thomasem Johanssonem, pochodzącymi aż z Danii. Nasza dyskusja była po prostu elektryzująca i obejmowała wszystko, od ekscytującego świata wyścigów z przeszkodami po ich niezwykłą podróż po Mistrzostwach Europy OCR, które odbyły się na Węgrzech.

Ida Mathilde, obecna mistrzyni Europy w biegu na 3 km z malowniczego miasteczka Tata na Węgrzech, może pochwalić się imponującą liczbą tytułów zebranych z różnych mistrzostw. Z dumą stoi jako jedna z czołowych zawodniczek OCR na światowej scenie. Dopełnieniem jej waleczności jest Thomas Johansson, nie tylko jej osobisty mentor i trener, ale także ceniony trener reprezentacji Danii. Thomas to oddany były zawodnik pro mma o mentalności zwycięzcy – architekt sukcesu Idy. 

Wyruszając z tętniącej życiem Kopenhagi do czarującego Gdańska, te dwie fenomenalne osoby dały nam wgląd w fascynujący świat duńskich wyścigów z przeszkodami. Odkrywając ich nieoczekiwane spotkanie wiele lat temu, wyruszyliśmy w ich transformacyjną podróż, która doprowadziła do ich obecnego statusu wybitnych sportowców w tym wymagającym, ale ekscytującym sporcie.

Ich kolejny rozdział? Ambitne dążenie do zdobycia upragnionego tytułu Mistrzów Świata podczas zbliżających się Mistrzostw Świata OCR, które we wrześniu odbędą się w belgijskim Genk. Oczekiwanie jest namacalne, a podekscytowanie zaraźliwe.

Ale poczekaj, jest więcej! Nasze spotkanie z Idą i Thomasem nie ograniczało się do zwykłych rozmów. Wprowadziliśmy dreszczyk emocji do miksu za pomocą testu przyczepności – z elektronicznym miernikiem siły i uchwytem z klocka/hantle. Jakby tego było mało, rozpoczęliśmy ożywczy trening w naszym własnym klubie, tętniącym życiem centrum akcji – www.ninjaarena.pl. Kontynuacją przygody był wypad do pobliskiego parku, gdzie podziwialiśmy nasz imponujący plenerowy RIG – T-Rex (publicznie dostępna konstrukcja treningowa – nasza produkcja). A co to za niezapomniane spotkanie bez wyśmienitej kolacji, która kusi kubki smakowe?

Przygotuj się na zachwyt, oglądając ten niesamowity odcinek. Daj się ponieść emocjom, odkrywając głębię pasji, poświęcenia i koleżeństwa, które definiują świat wyścigów z przeszkodami. Nie tylko czytaj lub słuchaj, zanurz się w energii, determinacji i czystej adrenalinie, która napędza tych sportowców do przodu. Podróż jest ekscytująca, a cel podróży – och, jakże ekscytujący!

Kliknij TUTAJ do obejrzenia odcinka.