Zespół Toroz z radością ogłasza znaczący kamień milowy – debiut naszego Toroz Elite Combo w Skandynawii! 15 listopada 2023 roku skierowaliśmy naszą uwagę na Eslov w Szwecji, oznaczając kolejny kraj na mapie naszych innowacyjnych konstrukcji treningowych.

Ruszenie w podróż promem z Gdyni do Kalskrony, a następnie dwugodzinna jazda samochodem, zaprowadziła nas do malowniczego miasteczka Eslov, położonego niedaleko Malmo. Nasze wcześniejsze doświadczenia ze Szwecją, w tym umieszczenie pierwszej przeszkody w renomowanym wydarzeniu Ultimate OCR w zeszłym roku, przygotowały grunt pod tegoroczne ekscytujące wydarzenia.

W tym roku nie tylko kontynuowaliśmy naszą obecność na Ultimate OCR, ale także solidnie zacieśniliśmy współpracę z Tough Viking. Nasza konstrukcja w pełnej skali, zdobiąca się chwytami ULTRA GRIP, dumnie stała na Tough Viking, zbierając pozytywne opinie. Jesteśmy niezmiernie dumni i wdzięczni za ciepłe przyjęcie naszej obecności w Szwecji.

Efektem tej współpracy jest pierwszy ELITE COMBO BIZON w Szwecji, gotów dostarczyć radość mieszkańcom Eslov i drużynie Gripen OCR. Ponadto, pośród świątecznych radości, obiecuje podnieść ich umiejętności OCR na nowy poziom, co sprawia nam największą satysfakcję – wiedząc, że przyczyniamy się do rozwoju zawodników OCR.

Czujemy wielką dumę, rozumiejąc realny wpływ, jaki mamy na życie entuzjastów OCR. Każda konstrukcja Toroz staje się cegiełką w ich sportowym rozwoju, co przynosi nam ogromną radość.

Usytuowana na otwartej przestrzeni w malowniczym parku w centrum miasta, klatka treningowa zapewnia dostęp nie tylko najbardziej zapalonym entuzjastom OCR, ale także tym, którzy dotąd nie mieli okazji 'bawić się na przeszkodach.’ Być może dzięki naszej konstrukcji złapią bakcyla do przeszkód i dołączą do grona naszego ukochanego sportu.

Podróż do Eslov oznacza dla nas więcej niż tylko wprowadzenie Toroz Elite Combo do Szwecji – symbolizuje nasze zaangażowanie w rozwijanie globalnej społeczności entuzjastów OCR. W miarę jak kontynuujemy naszą ekspansję, z niecierpliwością oczekujemy pozytywnego wpływu na lokalną scenę OCR i szerszą społeczność fitness.