Rok po naszej instalacji w Garzdai ponownie znaleźliśmy się na Litwie, tym razem w Kłajpedzie. Ta podróż sprawia nam podwójną radość, ponieważ Litwa zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach. Jesteśmy blisko związani z wieloma wyjątkowymi sportowcami, którzy tu mieszkają i trenują i często się z nimi spotykamy, nie tylko w Polsce podczas takich wydarzeń jak Runmageddon i Barbarian Race, ale także na imprezach mistrzostw OCR. W tym roku nasza współpraca z litewskim Alfa Run pozwoliła nam rozszerzyć nasz zasięg na ten region.

Dostarczamy najwyższej klasy infrastrukturę do wsparcia szkoleń w zakresie wyścigów z przeszkodami dla kolejnego oddanego zespołu. Swoim małym sposobem przyczyniamy się do rozwoju tego sportu na Litwie. Kto wie, może przyszły mistrz świata będzie doskonalił swoje umiejętności na naszym sprzęcie.

Nasza podróż była szybka, biorąc pod uwagę nasze zwykłe europejskie standardy podróży. Wyruszyliśmy z Gdańska o 3:00, a do Kłajpedy dotarliśmy o 11:00, gotowi zakasać rękawy i zabrać się do pracy.

Lokalizacja jest niesamowita! Położony w rozległym zalesionym parku tuż obok otwartego amfiteatru w centrum miasta, jest idealnym miejscem do treningu na torze przeszkód.

Po dwóch dniach instalacji w parku pojawił się nowy Raj z przeszkodami:

Klatka treningowa Elite Combo Godzilla 4.3.3 – 15 metrów BEAST

2 tory solidnej równoważni ze stopniami

Ściana drewniana nachylona pod kątem 45 stopni

Drewniana ściana 2 metry

Ściana trawersowa Z WALL, ulubiona przez miłośników Spartan Race

Teraz pozostaje nam tylko świętować naszą ciężką pracę i patrzeć, jak to miejsce rozwija się, gdy sportowcy OCR stają się silniejsi i bardziej wykwalifikowani. Ale… możesz być pewien, że jeszcze tam wrócimy!